Miejsca, Opisy miejsc, Pizzerie, Polecane, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Bazylia & Oregano- ul. Wysoka 12 (po „Kuchennych Rewolucjach”)

bazylia-oregano-poznan (1)

Przy okazji ostatniej wizyty nie bardzo miałam co chwalić, tak więc wiadomość, że w lokalu odbędą się „Kuchenne Rewolucje” bardzo mnie ucieszyła. Tym bardziej, że choć jedzenie nie zachwycało, to jednak obsługa wzbudziła moją ogromną sympatię. Miejsce jak można się spodziewać – odmienione. Odświeżona zarówno karta dań, jak i wnętrze.

Właściwie teraz to można już się tylko zachwycać, naprawdę miłe miejsce, a kuchnia zdecydowanie lepsza niż przedtem. Stoliki ładnie zastawione, wszędzie świeże zioła, przyjemniejsza kolorystyka, wnętrze nie jest już tak przytłaczające, ale świeże i pięknie oświetlone – po prostu przyjemnie można spędzić tu czas. Nie jest przesadnie elegancko, ale też nie jest to podrzędna pizzeria (a wcześniej właśnie takie wrażenie odniosłam), miejsce ma swój klimat.

Restauracja bazylia oregano poznań

Ceny nie poszły w górę – zupy za kilka złotych, pizze około 20, podobnie makarony. Ale za to karta bardzo się skurczyła – przedtem było tyle dań, że właściwie nie było wiadomo na co się zdecydować, w menu było wszystko, co nie było zachęcające – przeglądając kartę można było odnieść wrażenie, że Bazylia & Oregano nie specjalizuje się właściwie w niczym. Teraz w menu jest jest tylko kilka past, 2 dania główne, kilka pizz i 3 zupy. Wystarczające według mnie – sama klasyka i kilka dań specjalnych. Jestem zwolenniczką krótkich kart, wierzę wtedy, że to co jem jest świeże i jest prawdziwą specjalnością miejsca w którym się znalazłam.

Obsługi za bardzo nie widać, tylko tyle ile trzeba, mi to odpowiada – jest sprawnie, jest miło, profesjonalnie i to wystarczy.

Śmiało mogę powiedzieć, że wrócę, dobrze się tam czułam, serwowane dania pyszne – rewolucja zdecydowanie była potrzebna, a efekt jest zadowalający. Polecam!

Bazylia & Oregano
ul. Wysoka 12
Poznań
WWW: http://www.bazyliaioregano.pl/

Zobacz także

Bazylia & Oregano- ul. Wysoka 12 (po „Kuchennych Rewolucjach”) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz