Opisy miejsc, Pizzerie, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Bazylia & Oregano – ul.Wysoka 12 (przed „Kuchennymi Rewolucjami”)

Bazylia & Oregano specjalizuje się w kuchni włoskiej – czyli makaron i pizza, tradycyjnie. Niewielki lokal, niby w centrum, ale na kompletnym uboczu – trafienie tam przypadkiem graniczy z cudem, choć to tylko kilka kroków od poznańskiego kupca.

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o to miejsce. Myślałam, że wchodzę do małej włoskiej restauracyjki, a trafiłam niestety do dość przeciętnej pizzerii. Może zacznę od plusów. A więc przede wszystkim: obsługiwał przemiły pan, gdyby nie obsługa chyba nie miałabym zbyt wiele pozytywnych uwag. Pan był tak cudny, że starałam skupiać się na tym co dobre 🙂

Wystrój jak na zwykłą pizzerię całkiem dobry, czysto, przytulnie. Stoliki i dodatki przyjemne, ale cały efekt psują ściany, na tle których wszystko prezentowało się średnio. Zabrakło też elementów, które stworzyłyby jakiś nastrój – było za jasno, zamiast jakiejś przyjemnej muzyki włączone było radio.. Takie małe rzeczy.

Wszystko byłoby rzecz jasna do zniesienia gdyby podawali pyszne jedzenie, ale niestety i w tej kwestii nie było powodów do zachwytów, ale o tym więcej w kolejnych postach.

Już raczej nie wrócę do Bazyli & Oregano, przynajmniej nie z własnego wyboru, a już na pewno nie w najbliższym czasie. Szczególnie, że w tej okolicy jest mnóstwo miejsc gdzie można zjeść dobry makaron, czy smaczną pizzę.

Z miejską kartą jedzenie tańsze o 20%.

Zobacz także

Bazylia & Oregano – ul.Wysoka 12 (przed „Kuchennymi Rewolucjami”) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz