Kawiarnie, Opisy miejsc, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Bokeh – ul. Półwiejska 26 (zamknięte)

bokeh-poznan

Kolejna restauracja, w której można zjeść za pół ceny z Foodie Card i póki co chyba największe rozczarowanie. Myślałam, że trafię do miejsca gdzie można zjeść coś prostego, domowego i SMACZNEGO. Kiepsko wypadło wszystko właściwie, może prócz obsługi, która była sprawna i miła.

Pierwsze wrażenie nawet pozytywne po chwili minęło. Wystrój trochę bez wyrazu, trudny do określenia – ni to restauracyjny, ni to klubowy. Ale najgorsze wrażenie i tak zrobiła toaleta. Po pierwsze – zagadka – dlaczego toaleta jest na kod? dziwne, no ale cóż. Było czysto, ale: nie było mydła, suszarka nie działała, oderwana klapa.. No klimat jak z pubu, a nie restauracji.

Jedzenie z kolei było straszne. Zdecydowanie nie domowe, w barach mlecznych jadałam lepsze rzeczy, a były one zdecydowanie w innej cenie. Żurek z jajkiem bez jajka, sałatka z grillowanym oscypkiem bez oscypka a ze smażonym, nasiąkniętym tłuszczem serem wędzonym (dwa marne plasterki), devolay bez smaku i twardy jak podeszwa.. Jednym słowem: słabo.

Raczej nie wrócę, wizyta nie wiązała się z żadną przyjemnością, a została po niej tylko obawa, czy mój żołądek to przeżyje. Cieszę się tylko, że musiałam płacić całej ceny. Nie polecam, tym bardziej że w okolicach ulicy Półwiejskiej jest całe mnóstwo świetnych miejsc, serwujących niesamowite jedzenie.

Bokeh
ul. Półwiejska 26
WWW: http://www.bokehcafe.pl/
Czynne od poniedziałku do soboty od 9 do 24, w niedziele od 10 do 22
W niedziele z kartą Foodie Card jedzenie o 50% taniej.

Zobacz także

Bokeh – ul. Półwiejska 26 (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz