Dania, Polecane

Contandino con Pollo – Paderewski Resturant (zamknięte)

cantandino-con-pollo-paderewski-restaurant-poznan

Pychota! Myślę, że w tak przyjemnym miejscu smakowałoby mi prawie wszystko i byłabym w stanie na nie jedno niedociągnięcie przymknąć oko, ale jedzenie było po prostu wspaniałe!

Contandino con Pollo, czyli makaron z kurczakiem i warzywami – nic prostszego. Cukinia, papryka, pomidory i kurczak w rozsądnej ilości pomidorowego sosu, posypane pietruszką i odrobiną sera. Pyszny był makaron już sam w sobie, kurczak po prostu rozpływał się w ustach, a warzywa były delikatnie uduszone, a nie rozgotowane na paćkę. Porcja bardzo zadowalająca, taka w sam raz, że nie musiałam w siebie upychać, a pewnie bym tak robiła, bo było przepyszne!

Bardzo podobał mi się również sposób podania i nie chodzi tu o rozmieszczenie jedzenia na talerzu, a o fakt, że oprócz podstaw takich jak sól i pieprz podana została również oliwa czosnkowa oraz mała miseczka papryczek peperoncini, które można było sobie do dania wkruszyć. (Ja to zrobiłam i nieco żałowałam, bo płakałam nad talerzem, ale jeśli ktoś lubi ostre dania, to polecam!)

Cena w porównaniu do tego co otrzymałam – dużego talerza samych pyszności – bardzo przyzwoita, na pewno częściej będę zaglądała i próbowała nowych dań.

Contandino con Pollo – 19 zł

Od poniedziałku do piątku z kartą FoodieCard jedzenie tańsze o 50%

Zobacz także

Contandino con Pollo – Paderewski Resturant (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz