Dania, Polecane

Chłodnik z botwinki z jajkiem i tarta z botwinką i orzechami włoskimi- Limonka cafe & lunch (zamknięte)

chlodnik-limonka-poznan

chlodnik-limonka-poznanDzisiejszy wpis dotyczy wyjątkowo dwóch dań, a to dlatego że są to tzw. dania tygodnia – czyli dania, które można zjeść tylko w danym tygodniu.

Obie propozycje okazały się bardzo udane – chłodnik najlepszy jaki jadłam w tym roku, z kolei tarta najlepsza jaką jadłam w Limonce.

Chłodnik gęsty, dobrze doprawiony, z dużą ilością warzyw i o niesamowitym kolorze. Do tego w końcu udało mi się trafić na chłodnik podany z jajkiem, o którym w innych restauracjach zdaje się zapomniano. Do tego góra koperku – pycha!

Tarta bardzo ciekawa, z dużą ilością orzechów, które też były najbardziej wyczuwalnym składnikiem. Bardzo smaczna, chociaż gdybym nie wiedziała, to nie zgadłabym, że jest z burakami. Smak i kolor, a do tego orzechy – wszystko wskazywało raczej na obecność grzybów. 🙂 Niczego jednak to daniu nie ujmowało.tarta-z-botwinkia-i-orzechami-limonka-poznantarta-z-botwinkia-i-orzechami-limonka-poznan

Dania tygodnia świetne, mam nadzieję, że jeszcze do karty trafią w tym sezonie. A jeśli tak się stanie, to radzę spróbować!

Tarta z botwinką – 8 zł

Chłodnik – 8 zł

Zestaw: tarta+zupa 10 zł

W poniedziałki, piątki i soboty z kartą FoodieCard lub DinnerCard jedzenie tańsze o 50%

Zobacz także

Chłodnik z botwinki z jajkiem i tarta z botwinką i orzechami włoskimi- Limonka cafe & lunch (zamknięte) - Opinie i komentarze

  • Reply Anda 21 lipca 2014 at 08:48

    Bardzo lubiłam to miejsce, szkoda że zamknęli.. Mieli pyszne tarty!

  • Dodaj komentarz