Jeżyce, Miejsca, Opisy miejsc, Polecane, Restauracje

Restauracja Dąbrowskiego 42

Restauracja Dąbrowskiego 42 poznań

Miejsce perfekcyjne w każdym calu według mnie. Miejsce jedyne takie w Poznaniu, to na pewno. Nie jest to klasyczna restauracje, organizowane są tam również różnego rodzaju warsztaty oraz znajduje się tam strefa dziecka. No i miejsce świetne – kamienica sama w sobie jest piękna, nie sposób ją przeoczyć idąc ulicą Dąbrowskiego. Zawsze uważałam, że może ona stać się wizytówką tej ulicy no i tak się w końcu stało.

Wystrój jest cudowny, prostu, jasny i z „klimatem”. Można poczuć się tam swobodnie, a jednocześnie zaznać nieco elegancji. Wszystko w odpowiednich proporcjach. Z tego wnętrza udało się wyciągnąć to co najlepsze i nie przesadzono dosłownie z niczym! Bałam się, że trafię do kolejnej nadmuchanej restauracji, gdzie strach się ruszyć żeby czegoś nie zbić, a do obiadu wszyscy stroją się jak na wesele.

Fajne jest również to, że w menu można znaleźć danie i tańsze i droższe – można na przykład zjeść dużą porcję makaronu już za kilkanaście złotych, a z drugiej strony są dania bardziej ekstrawaganckie i droższe, ale każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bardzo miła obsługa, również bardzo naturalna, tak jak i całe to miejsce. Do niczego się nie można przyczepić. Jedzenie, które do tej pory jadłam było wyśmienite, ceny właściwie niespecjalnie wygórowane jak na takie miejsca, a do tego w poniedziałki, wtorki i środy działa tam Foodie Card.

Polecam!!

Restauracja Dąbrowskiego 42

ul. Dąbrowskiego 42

czynne od poniedziałku do czwartku od 10 do 22, w piątek o godzinę dłużej, w sobotę od 11 do 23, a w niedzielę od 11 do 22.

WWW: http://dabrowskiego.com/

Zobacz także

Restauracja Dąbrowskiego 42 - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz