Dania, Polecane

Lemoniada ogórkowa – Zielone Słonie (zamknięte)

Lemoniada ogorkowa Zielone Slonie Poznan

Tym razem krótka recenzja napoju – po raz pierwszy na blogu. Zakochałam się w tej lemoniadzie. Połączenie zielonego ogórka, mango i kruszonego lodu – po prostu cudownie orzeźwiające i przepyszne! Słodko kwaśne, o niesamowitym kolorze, pachnące i smakujące ogórkami. Właściwie smaku nie da się porównać do niczego, ja przynajmniej niczego podobnego nigdy nie jadłam ani nie piłam – może się to wydać dziwne: ogórek na słodko, ale na prawdę warto spróbować.

Lemoniad z zasady nie zamawiam w kawiarniach – za często nacięłam się na takie dziwne twory jak woda z kwaskiem cytrynowym, czy po prostu woda z plasterkami cytryny i na przykład kostką lodu.. Cena do tego zwykle nie jest niska, a nie otrzymuje się nic ponad to co samemu w 5 minut w domu można zrobić. No na pewno nie w tym wypadku! Lemoniady w Zielonych Słoniach przypominają może bardziej połączenie świeżego soku i sorbetu, ale przynajmniej są wyjątkowe i warto na nie wydać te 10 zł.

Ja na pewno jeszcze nieraz zamówię lemoniadę ogórkową i nie mogę się doczekać kiedy spróbuję innych lemoniad, które tam serwują. Polecam!

Lemoniada ogórkowa 10 zł

Od poniedziałku do środy z kartą Foodie Card jedzenie tańsze o 50%

Zobacz także

Lemoniada ogórkowa – Zielone Słonie (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz