Kawiarnie, Opisy miejsc, Stary Rynek i Centrum

Limonka cafe & lunch – ul. 27 grudnia 11 (zamknięte)

limonka poznan wystroj

kawa-i-rogalik-limonka-poznanTo co mi najbardziej odpowiada w tej kawiarni to lokalizacja 🙂 Mam tam blisko z uczelni, zwykle jest tam pusto, obsługa jest szybka i można sobie tam swobodnie posiedzieć.

Sama limonka pojawiła się w tym miejscu stosunkowo niedawno, ale właściwie od kiedy pamiętam była tam jakaś kawiarnia, a jedyne co się zmienia to nazwa i obsługa. No i może nieco limonka poznan wystrojwystrój, a właściwie tylko stoliki. 🙂 Ale tak naprawdę to zawsze się w tym miejscu czuję tak samo, zawsze siadam na pięterku i jest tam spokojnie, ustronnie można by rzec.

Zresztą nie ma powodu by czuć się tam źle, jest tanio i studencko, tak stołówkowo nieco, ale mi to odpowiada, szczególnie że raczej przychodzi się tam na kawę – samotną, ewentualnie z jakąś koleżanką. Jakoś sobie nie wyobrażam żeby się tam umawiać na jakieś miłe spędzanie czasu, to dla mnie taka kawiarnia „przy okazji”, chodzę tam jak na dworze jest zimno, a do zajęć jeszcze godzina.

Nie ma co polecać, ale też nie ma się czego czepiać – ta kawiarnia chyba nie ma ambicji by być najlepszą kawiarnią w mieście, chyba dociera tam gdzie chce. I mi się tam podoba, a co!

A do tego miłe panie, które się naprawdę szybko uwijają, więc na szybką kawę jak znalazł.

Limonka cafe & lunch
ul. 27 grudnia 11
czynne od poniedziałku do czwartku od 7,30 do 21, w piątek godzinę dłużej, w sobotę od 8,30 do 22, a w niedzielę od 9 do 16
WWW: http://limonkacafe.pl/

W piątki i soboty z kartą Foodie Card zniżka 50% na jedzenie.

Zobacz także

Limonka cafe & lunch – ul. 27 grudnia 11 (zamknięte) - Opinie i komentarze

  • Reply Beata 5 lutego 2013 at 17:13

    Serdecznie polecam szarlotkę na ciepło z lodami 🙂

    • Reply Smak Poznania 6 lutego 2013 at 18:42

      Rzadko jem rzeczy słodkie, ale będę miała to polecenie na uwadze 😉

    Dodaj komentarz