Opisy miejsc, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Molly’s Grill – ul. Kwiatowa 2 (zamknięte)

Do Molly’s Grill pewnie nigdy nie trafiłabym gdyby nie Foodie Card. Z zewnątrz restauracja prezentuje się dość drogo i elegancko, a z drugiej strony lokalizacja restauracji jest dość trudna. Trzeba wiedzieć gdzie się idzie, żeby w ogóle trafić. Właściwie prawie przy Półwiejskiej, a jednak jakoś tak wciśnięte w róg, nieoznakowane. No i sąsiedztwo Manekina trochę rozprasza.

Od środka lokal prezentuje się kompletnie inaczej niż przez okno. To co wzięłam za eleganckie okazało się prowizorką. Stoły nakryte ceratą i papierowymi bieżnikami, puste ściany. Przynajmniej w sali, w której ja siedziałam, drugiej nie przyjrzałam się zbyt dokładnie. Ale wydaje mi się, że niewiele się różniła, może kolorystyką. No nie powiem żeby miejsce było urządzone kompletnie bez pomysłu, ale jakoś ja nie poczułam się tam najlepiej.

Po pierwsze było mi po prostu niewygodnie. Krzesła były zbyt wysokie żeby móc swobodnie usiąść przy stole, do tego ceratowy obrus cały czas się zawijał, był sztywny, przeszkadzał w siedzeniu. Cały czas bałam się, że coś wyleję – przez przypadek zahaczę sztywną ceratę, a później doszła jeszcze do tego kartka papieru, która miała być podkładką. Generalnie czułam się otoczona przez nieprzyjemne materiały.

Także wystrój niezbyt przyjemny. Nic co mogłoby nadać charakteru, stworzyć atmosferę. Jeśli chodzi o obsługę, to nie mam nic do zarzucenia – miła, dyskretna, zainteresowana na odpowiednim poziomie, sprawna. Zamówione dania na stole pojawiały się szybciutko, wyglądały smacznie i całkiem smaczne były.

Czasami będę tam zaglądać, ale gdybym nie miała karty Foodie raczej byłaby to pierwsza i ostatnia wizyta. Według mnie ceny są trochę nieadekwatne do tego co można zamówić. Kanapka, może i smaczna, ale za 20 zł? Chyba nie. Piszę tego posta z perspektywy osoby, która póki co jadła w Molly’s Grill jedynie burgera (które z tego co zauważyłam są tam specjalnością), nie wiem jak prezentują się i jak smakują inne dania, więc o ich cenie nie wspominam.

Generalnie nie jest to miejsce do którego przyszłabym posiedzieć dłużej, raczej szybko coś zjeść. I tylko jako takie miejsce mogę Molly’s Grill polecić. Nie zachwyciło mnie niczym, choć jedzenie dość smaczne.

Molly’s Grill

ul. Kwiatowa 2 

czynne: –

WWW: http://www.mollysgrill.pl/

 

Zobacz także

Molly’s Grill – ul. Kwiatowa 2 (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz