Opisy miejsc, Pizzerie, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Termini (zamknięte) – ul. Świętosławska 11

W Termini do tej pory nie bywałam zbyt często, głównie ze względu na ceny, które do niedawna były stosunkowo wysokie – obecnie to się nieco wyrównało, jako że wszystko co było tanie podrożało. : ) Miałam jednak o tym miejscu dobre zdanie – kojarzyło mi się z dobrym jedzeniem, ładnie podanym, bardzo apetycznym. Ostatnio moje doświadczenia jednak nie świadczą na korzyść, być może to jednorazowy incydent. Restauracja akceptuje karty Foodie Card (które w określonych dniach dają 50% zniżki), więc pewnie jeszcze tam zajrzę, będzie szansa na powrót do dawnej opinii.

Wnętrze. Bardzo mi odpowiada – restauracja jest naprawdę malutka, ale stoliki są tak ustawione, że każdy ma zapewnioną prywatność. Jest tam bardzo przytulnie, atmosfera włosko-domowowa, a przy tym dość elegancko. Dobre miejsce na randkę. : )
Obsługa bardzo miła, dyskretna, bardzo sprawna.

Mam mieszane odczucia co do tego miejsca. Mam wrażenie, że jakość nie idzie w parze z ceną. Ale z drugiej strony jest tam naprawdę miło. Radziłabym samemu się przekonać jak tam jest, na pewno niektórym się tam spodoba.

Termini
ul. Świętosławska 11
czynne codziennie od 11 do 23, w niedziele czynne do 19
WWW: http://www.termini.pl/

Zobacz także

Termini (zamknięte) – ul. Świętosławska 11 - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz