O co chodzi

Witajcie!

Oto kolejny blog kulinarny… Ma on być swego rodzaju przewodnikiem kulinarnym po Poznaniu – czyli czymś, czego brakowało w internecie kiedy zaczynałam blogowanie, ładnych parę lat temu.

Gdzie zjeść, gdzie pójść, czego warto doświadczyć? Oferta kulinarna, ba kulinarno-kulturalna pięknego miasta Poznań momentami onieśmiela, dzieje się dużo i szybko. A o niektórych miejscach i wydarzeniach po prostu trzeba wiedzieć – w związku z czym, służę pomocą.

Warto otworzyć się na nowości, odwiedzić miejsca mniej oczywiste, często dobrze ukryte w niewielkich uliczkach. A może wolisz spróbować idealnie przygotowanej klasycznej pozycji? Na Smaku Poznania znajdziesz zarówno sushi, jak i kaczkę po wielkopolsku, tajskie curry i pierogi. Wytrwale szukam dla Was ideałów.

Myślę, że każdy Poznaniak ma „swoje” miejsca do których chodzi niemal przy każdej okazji; w związku z tym może pominąć wiele ciekawych propozycji. Ja również odwiedzałam niektóre kawiarnie i restauracje niezwykle uporczywie, nie zwracając nawet uwagi na pozostałe. Muszę jednak przyznać, że eksperymentowanie i odkrywanie własnego miasta jest wciągające i satysfakcjonujące. Chciałabym zachęcić do tego wszystkich moich czytelników – prawdopodobnie nie odkryliście jeszcze swojego ulubionego lokalu. 😉

 

Zachęcam także do kontaktu oraz współpracy pod różnymi postaciami: 

smak.poznania@gmail.com