Opisy miejsc, Piątkowo, Pizzerie

Odlot szefa kuchni i słoneczna eksplozja – Space pizza

odlot-szefa-kuchni-słoneczna-eksplozja-apce-pizza-poznan

Odlot szefa kuchni, czyli sos, ser, salami, szynka, camembert, pomidor.

Słoneczna eksplozja, czyli sos, ser, ser topiony, ser rokpol.

Nie będę opisywała połówek osobno, bo obie były tak samo okropne. Kontynuując poszukiwanie dobrego jedzenia na piątkowie zamówiona została pizza z kompletnie nieznanego miejsca. Nadzieje rzecz jasna były, jak się później okazało zdecydowanie niespełnione. Właściwie w najśmielszych fantazjach nie spodziewałam się dostać tak okropnej pizzy.

Zdecydowanie nie polecam, najgorsza pizza jaką jadłam, nawet mrożonki są chyba smaczniejsze. Właściwie pizza nieco przypominała mrożonkę, ciasto na pewno nie było świeże, nigdy w to nie uwierzę! Okropne było ciasto, okropne były składniki i okropne były sosy, po prostu wszystko było okropne, jedyne co, to wygląd nie najgorszy, ale ja nie kupuję pizzy żeby się na nią pogapić, więc marny to plus. Ciasto było grube i suche, sos pomidorowy smakował korzeniem pietruszki, a reszta składników zbytnio smaku nie posiadała. Smak pietruszki z sosu pomiodorowego na pizzy zabił nawet smak ser, bałam się jeść. Szkoda kasy.

Cena jak za dobrą pizzę, a otrzymałam coś poniżej wszelkich oczekiwań, nie zamawiajcie, nie warto!

Pizza 30 cm pół na pół odlot szefa kuchni i słoneczna eksplozja – 22zł

Zniżka studencka – 10 %

Dodatkowy sos – 1 zł, jeden sos do pizzy gratis

Zobacz także

Odlot szefa kuchni i słoneczna eksplozja – Space pizza - Opinie i komentarze

 • Reply Kizia 10 lipca 2013 at 13:00

  Według mnie okropna. Ciasto niesmaczne, nie dało się zjeść brzegów (jakieś taki glutowate, zabijało smak reszty). Szynka tania. Ledwo dojadłam (nie lubię wyrzucać jedzenia). Nie polecam.

 • Reply tomek 10 marca 2013 at 17:38

  Witam musze przyznac ,że jest to jedna z lepszych jakie jadłem jestem bardzo miło zaskoczony ciastem smakiem i kompozycja produkty wysokiej jakosci na pizzy a soso czoskowy robiony ze swiezego czosku palce lizac na pewno wroce jeszcze dotej pizzy polecam

 • Reply Radek 21 lutego 2013 at 17:05

  Mega smaczna pizza! Już dawno takiej nie jadłem. Widać,że profesjonalne podejście przy doborze składników. Zachęcające promocje i sos gratis, co rzadko się teraz zdarza w innych pizzeriach. Wyjątkowo uzależniająca.
  Polecam wszystkim jak najbardziej do skosztowania!!!

 • Dodaj komentarz