Miejsca, Opisy miejsc, Pizzerie, Polecane, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Paderewski Restaurant – ul. Paderewskiego 11 (zamknięte)

paderewski-restaurant-poznan

Strasznie mi to miejsce się spodobało! Ma coś w sobie, delikatną elegancję, prosty, klasyczny wystrój świetny widok z okna, uroczą obsługę, pyszne jedzenie. To wszystko składa się na świetną atmosferę tego miejsca. Czułam się tam naprawdę swobodnie, a godzinne przebywanie w tym miejscu bardzo poprawiło mi humor 🙂

Nie lubię restauracji, gdzie wszystko ma swoje miejsce, w których trzeba prosto siedzieć, po prostu nie lubię wymuszonej elegancji i pretensjonalności. W Paderewskim jest elegancko, ale w taki idealny sposób dzięki czemu można też to miejsce zwyczajnie polubić.

Jedzenie pycha – świeże makarony i pizze i to wcale nie w wygórowanych cenach, dania główne także ceną nie straszą, choć oczywiście są droższe od reszty.

Obsług mnie urzekła, pani kelnerka bardzo miła, zawsze pojawiała się w odpowiednim momencie, a przy tym wcale nie czułam się obserwowana. No i przy całym tym byciu miłym i profesjonalnym pani wydawała się być naturalna, a jej podejście do gości wcale nie było wymuszone, a to mam wrażenie rzadkość.

Na pewno nie raz i nie dwa trafię do tego miejsc jeszcze, Paderewski trafia na listę moich miejsc ulubionych!

Paderwewski Restaurant
ul. Paderewskiego 11
Poznań

Od poniedziałku do piątku z kartą FoodieCard jedzenie tańsze o 50%!

Zobacz także

Paderewski Restaurant – ul. Paderewskiego 11 (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz