Restauracje

Pierogi ruskie i zestaw surówek – Sky Pizza

pierogi-sky-pizza

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tym obiedzie. Wybrałam pierogi, bo były w miarę tanie, a wiem już że nie ma co w Sky pizzy wydawać pieniędzy, bo nic smacznego zwykle się nie uświadczy.

No więc zamówiłam te pierogi i zestaw surówek i czekałam, w myślach co jakiś czas karcąc siebie samą, że w ogóle tu przyszłam, że jestem leń, że się zatruję i będę miała nauczkę. Dostałam pierożki – całkiem ładne, z cebulką i jakimś podsmażonym boczkiem czy wędliną. Surówki wyglądają na kupne, trudno stwierdzić czy świeże.

Próbuję. I jeszcze trochę, i jeszcze. SMACZNE! Niesamowite i niespodziewane, smaczne. Nie wiem czy robione, czy kupne, ale dobre – dużo farszu i to smacznego, pikantnego, ciasta nie za dużo, tak jak lubię, smakują świeżo. Porcja to osiem pierogów, więc jest dobrze.

Jak już wyszłam z pierwszego szoku po skosztowaniu pierogów przypominam sobie o surówkach. Daję im szansę i też się nie zawodzę. Marchewka z chrzanem, jedna ogórkowa, druga jakaś kwaśna z kukurydzą. Tu też trudno określić czy kupne, czy nie, ale byłabym skłonna uwierzyć, że robione.

Nieźle, choć i tak za drogo, powinni w tej sky pizzy przemyśleć co nieco i zejść nieco z ceny. Za tę samą cenę mogłabym zjeść coś pysznego, gdybym tylko nie była leniwa i wybrała się gdzieś dalej. Gdyby danie kosztowało z 5 zł mniej byłabym zadowolona i pewnie bym zaczęła częściej zaglądać do sky pizzy, a tak, to raczej jednorazowa atrakcja.

Zestaw: 16,50 zł
Pierogi ruskie: 12,50 zł
Zestaw surówek: 4 zł

Zobacz także

Pierogi ruskie i zestaw surówek – Sky Pizza - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz