Dania, Polecane

Pizza di scampi – Paderewski Restaurant (zamknięte)

pizza di scampi paderewski restaurant poznan

Pizza di scampi – mozzarella, krewetki i czosnek.

Absolutny top jeśli chodzi o poznańskie pizze! Po prostu pizza idealna. Pyszne chrupiące krewetki i świeży czosnek, dobry lekko kwaśny sos pomidorowy i świeża pietruszka – wszystko idealnie się komponuje. Jedyne co mi przeszkadzało nieco, to fakt, że krewetkom zostawiono ogonki – w innych daniach rozumiem, że ładnie wygląda i w ogóle, ale w pizzy to się nie sprawdziło – wygrzebywanie ogonka spod sera nie było szczególną atrakcją.

Jeśli chodzi o ciasto, to pierwszy raz smakowało mi takie, które nie było absolutnie cienkie. Nie wiedziałam, że puszyste ciasto może być smaczne – to było. Ale trzeba przyznać, że było idealnie wypieczone, a to przy takim cieście nie jest zbyt powszechne niestety. Żeby też nie wprowadzać w błąd – ciasto nie było grube, miało może jakieś 2-3mm, więc pewnie dla wielu nadal byłoby po prostu cienkim ciastem, ale było puszyste, lekko drożdżowe. Najważniejsze ze smaczne! Polecam i jeszcze raz polecam!

Pizza di scampi – 29zł

Od poniedziałku do piątku z kartą FoodieCard jedzenie tańsze o 50%

Zobacz także

Pizza di scampi – Paderewski Restaurant (zamknięte) - Opinie i komentarze

 • Reply Elka 31 stycznia 2014 at 18:11

  Kiedyś pizza była tam dużo lepsza, ciasto jakieś takie jałowe ostatnio dostałam, jakby niedoprawione. Zresztą jakoś tak tam jest, że zawsze inna pizza im wychodzi. Mam wrażenie, że ta restauracja już długo nie pociągnie, ostatnio coraz mniej gości, a i jakość obsługi się pogorszyła..

 • Reply Marek 6 marca 2013 at 14:46

  Frutti di mare to jest to! Prawie zawsze zamawiam właśnie tę pizzę. Szczególnie w pobliskim Dominium, gdzie wychodzi im naprawdę świetna, bo lubię grubsze ciasto i smak ich ciasta.

 • Reply julia 4 marca 2013 at 17:41

  scampi to nie są krewetki

  • Reply Smak Poznania 4 marca 2013 at 20:00

   Nawet jeśli, to nie ja wymyślałam nazwę tej pizzy, a w opisie było zdecydowanie napisane, że pizza jest z krewetkami i na pizzy krewetki się znalazły 🙂

  Dodaj komentarz