Dania, Polecane

Pizza salami – Bazylia & Oregano

pizza-salami-bazylia-i-oregano-poznan-kawalek

I jest pysznie! Zdecydowanie lepsza niż pizza, którą jadłam wcześniej w tym miejscu. Zniknął smak i zapach drożdży, a także surowe ciasto 🙂 Pizza prosta i smaczna. Mało składników, tak jak lubię, ciasto cienkie, chrupiące, a wewnątrz lekko puszyste.

W porównaniu z tym co było wcześniej, różnica jest ogromna! Czuć świeżość tej pizzy, dobre składniki, dobry sos własnej roboty. Mając taką pizzę ma się naprawdę duży magnes na klientów. Ja będę wracać, Bazylia & Oregano ze swoją  pizzą trafia na moją listę pod tytułem „najlepsza pizza w Poznaniu” i jest w pierwszej piątce. Jest smaczna, a przy tym wyróżnia się czymś, jest charakterystyczna, nie ginie na tle wyrobów innych pizzerii. Dobre ciasto + świeże składniki i już nie trzeba mieć w karcie 50 pizz do wyboru, a wystarczy 6, a ludzie i tak będą wracać. A cena na pewno nie wygórowana.Polecam!

Pizza salami – 19 zł

Zobacz także

Pizza salami – Bazylia & Oregano - Opinie i komentarze

 • Reply Edward 7 czerwca 2013 at 08:56

  Panie Piotrze niewiem w jakich „Włochach” Pan był, może w tych pod Warszawą ale bywając w Rzymie oraz Mediolanie nikt jeszcze nie podał mi pizzy z mozzarellą w krążkach 🙂 Spojrzałby Pan chociaż na stronę włoskiej restauracji w jednym z włoskich miast a zauwazyłby Pan że mozzarella w krążkach używana jest do sałatek a nie do pizzy… 🙂

 • Reply Kasia 6 czerwca 2013 at 16:45

  Bylam,zachecona przez znajomych. Jak najbardziej na plus, wszystko smakowalo idealnie. Przyjemna atmosfera. W TV dopiero widzialam, jakiego sympatycznego ma wlasciciela restauracja.
  Dziekuje i pozdrowienia dla ekipy.

 • Reply Piotr 30 maja 2013 at 22:51

  ale ser widzę na pizzy po Polsku, szczodrze, rozlany i po całości, we Włoszech występuje w postaci nadtopionych krążków mozzarelli

 • Dodaj komentarz