Dania, Polecane

Pizza Zielone Słonie – Zielone Słonie (zamknięte)

pizza zielone slonie z poznanskich zielonych sloni na ratajczaka

Czyli ser pleśniowy i szpinak. Szpinak zawsze jest dla mnie podejrzany na pizzy, nigdy nie wiadomo czego się spodziewać – może być go za mało, może być go za dużo, a raz spotkałam się ze szpinakiem surowym na pizzy. Zresztą to jeszcze nie koniec tego co można zrobić ze szpinakiem, ale nie ma powodów dla których miałabym się tu rozpisywać na ten temat w tym miejscu, ponieważ pizza zielone słonie wypadła naprawdę dobrze.

Szpinaku nie za dużo, nie za mało lecz w sam raz, zresztą już tak jest w tych Zielonych Słoniach, że mają jakieś takie wyczucie. No więc było słynne pycha-ciasto, w sam raz szpinaku, ser dla smaku, a do tego zioła, które można nawet powiedzieć – grały pierwsze skrzypce, to dzięki nim całość miała wyraz i ani trochę nie była mdła (czego można się obawiać przy szpinaku..).

Można powiedzieć, że mile się zaskoczyłam, nie spodziewałam się, że akurat ta pizza będzie taka smaczna, na pewno jeszcze wrócę do tego smaku.

Pizza Zielone Słonie 18 zł
Od poniedziałku do środy jedzenie tańsze o 50% dla posiadaczy Foodie Card.
Studenci od poniedziałku do piątku każdą pizzę mogą nabyć za 13,50 zł

Zobacz także

Pizza Zielone Słonie – Zielone Słonie (zamknięte) - Opinie i komentarze

  • Reply grzesiek 15 lutego 2013 at 20:26

    ja tam lubię szpinak i nie bałbym się go w takim połączeniu. No ale ryzykanci tak mają 😀
    Tylko szkoda że to 13,50 zł jest tylko dla studentów. To pewnie dlatego że po studiach się dobrze zarabia i można płacić więcej 😛

  • Dodaj komentarz