Dania, Polecane

Polędwiczka wieprzowa z aromatycznym estragonem – Zielone Słonie (zamknięte)

Polędwiczka wieprzowa z aromatycznym estragonem z Zielonych Słoni

Dania obiadowego w Zielonych Słoniach jeszcze nie jadłam, ale miałam ogromną nadzieję, że okażą się pyszne. Mój wybór padł na polędwiczkę wieprzową z estragonem, blanszowanymi warzywami, sałatką ziemniaczaną i sosem berneńskim. Najlepiej z tego wszystkiego wypadło zdecydowanie mięso, choć i reszta nie najgorsza. Polędwica była cudownie delikatna i soczysta, a estragon, który początkowo wydawał mi się nieco dziwny w końcu mnie do siebie przekonał. No i było jej całkiem sporo.

Sos berneński jadłam po raz pierwszy, szczerze mówiąc nie wiem jak powinien smakować i czy ten smakował tak jak powinien, ale generalnie było smaczne.

Nieco gorzej wypadła sałatka ziemniaczana (ziemniaczano cebulowa dokładnie), w sumie smaczna, ale jakaś taka octowa, często taki smak mają sałatki nie własnej roboty, takie pudełkowe, więc zastanawiałam się czy przypadkiem i ta nie jest kupna, ale ostatecznie uznaję, że była ok, ale danie byłoby lepsze z jakimiś bardziej klasycznie przyrządzonymi ziemniakami.

Jeśli chodzi o warzywka, to wyglądały absolutnie mrożonkowo, ale były bardzo smaczne. Więc jeśli były mrożonkowe, to była to najlepsza mrożonka jaką jadłam 🙂

Danie ładnie podane, duża porcja, dużo różnych smaków. Cena wydaje mi się adekwatna.

Polędwiczka wieprzowa z aromatycznym estragonem – 30 zł

W poniedziałki, wtorki i środy w Zielonych Słoniach posiadacze Foodie Card jedzą za pół ceny 🙂

Zobacz także

Polędwiczka wieprzowa z aromatycznym estragonem – Zielone Słonie (zamknięte) - Opinie i komentarze

  • Reply Grzesiek 21 lutego 2013 at 11:31

    ale bym sobie podjadł coś takiego, bo pora obiady się zbliża! Ale tymczasem czekają na mnie pyszne kanapki 😛

  • Dodaj komentarz