Restauracje

Polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym – Pod Pretekstem

poledwiczki-w-sosie-kurkowym-pod-pretekstem-poznan

Nie spodziewałam się niczego poza pysznością. Proste danie – polędwiczka i sos kurkowy. Miały do tego być warzywa julienne oraz pieczone ziemniaki, także proste i bezpieczne połączenie. Gdyby przygotowano wszystko jak trzeba. Niestety to co otrzymałam było raczej dość smacznym daniem stołówkowym, na pewno nie czymś czym można się zachwycać.

Warzywa bez smaku, pieczone ziemniaki okazały się smażone w głębokim oleju, mięso wysuszone, a sos kompletnie bez smaku. Kurek zaś musiałam szukać. Wszystko wrzucone na talerz, bez żadnej kompozycji nawet nie wyglądało zachęcająco. Mięso było tak dziwnie przyrządzone, że gdybym nie wiedziała co jem w życiu nie powiedziałabym, że to polędwica. Niby miękkie, ale suche i bez smaku, kolor jakiś taki dziwny, szary.. Pierwszy raz jadłam taką polędwicę. I mam nadzieję, że ostatni.

Gdybym zapłaciła złotych 15, mogłabym przeżyć, ale cena niestety było dużo wyższa. Kompletnie nie adekwatna do tego co znalazło się na talerzu. Wszystko było do zjedzenia i zapomnienia, nieprzyprawione, mała porcja, smaki się ze sobą nie łączyły (mało co się mogło łączyć, bo dość jałowe).

Wyszłam rozczarowana. I z poczuciem źle wydanych pieniędzy.

Polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym – 39 zł

Zobacz także

Polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym – Pod Pretekstem - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz