Restauracje

POZNAŃSKIE RESTAURACJE ZA PÓŁ CENY + konkurs

Le palais de jardin

Le palais de jardin

Ruszyła ciekawa inicjatywa. Przez najbliższe 45 dni trwać będzie poznański festiwal wiosennych smaków OpenCard, podczas którego będzie można odwiedzić lokalne restauracje i kawiarnie ze zniżką 50% na dania z karty lub 30% na cały rachunek. Jest to niepowtarzalna okazja do odkrycia nowych miejsc, potraw i wrażeń kulinarnych. Aby korzystać ze zniżek wystarczy zapisać się klikając w link poniżej i pobrać na telefon darmową aplikację z przewodnikiem po restauracjach oraz kartą OpenCard. W Poznaniu z rabatu można skorzystać aż w 50 restauracjach! Przed złożeniem zamówienia wystarczy pokazać na swoim telefonie aplikację z kartę OpenCard.
W całej Polsce do programu przystąpiło ponad 850 kulinarnych miejsc!

 

Odbierz darmową, 45-dniową zniżkę OpenCard i weź udział w akcji:

Testuj kartę OpenCard

Uczestniczące restauracje to m.in. Le Palais Du Jardin, Pastela, Mamasitas, Pyra Bar, Bon Appetit, Cyryl, Scena Smaków, Shades, Umberto, Ognisty Wok, Punkt Sporny, Malta Yacht Club, U Myśliwych, Atomium, Gołębnik, Samurai Sushi, Cammero Steak House, Sapporo Sushi, Wyjątkowa Winiarnia We We, Blubra Kafe, Room, Wiejska Chata, Passja, 12 Sports Bar, Camerino, Tawerna Gdyńska, Hanami Sushi, Ilonn, Wzgórze Toskanii, Karmell, Station Pizza, … i wiele innych.

Aplikację z kartą i przewodnikiem można pobrać na urządzenia z systemami: iOS od wersji 7.0, Android od wersji 4.0 oraz Windows Phone od wersji 7.5.

(Video: https://www.youtube.com/watch?v=pJ3d3FnEqYY)

UWAGA!!!

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH KONKURSEM ZAPRASZAM NA FACEBOOKA

 

Zobacz także

POZNAŃSKIE RESTAURACJE ZA PÓŁ CENY + konkurs - Opinie i komentarze

  • Reply Ano 18 stycznia 2019 at 20:57

    Mmmmm, Ja uwielbian Hanka Cafe Lunch i zawsze wracam tak z lekkim sentymentem i z ciekawoscia co beda mieli ciekawego

  • Reply Marion 18 stycznia 2019 at 20:42

    Ja tez bardzo lubie Hanka Cafe Lunch, moze ne ma tam omulek i ostryg, ale takie typowe domowe smaczne lunche, ktorych juz sie nie zje w innych miejscowkach

  • Dodaj komentarz