Kawiarnie, Opisy miejsc, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Ptasie radio – ul. Kościuszki 74

ptasie-radio

Ptasie radio to miejsce, które trudno mi ocenić. Właściwie powinnam powiedzieć, żeby tam nie chodzić. No bo niby dlaczego? Jest tam drogo, coraz drożej i zbyt drogo, a jedzenie właściwie nie jest zbyt smaczne. Kiedyś serwowali tam pyszny makaron z karczochami, ale zrezygnowali z tego dania i już nic mi tam nie smakuje.

Właściwie już tam nie mogę sobie pozwolić nawet na sałatkę, która mogłaby mi posmakować, bo najtańsza kosztuje powyżej 20 zł. No więc dlaczego tam chodzę? Dlatego, że jest blisko mojej uczelni, to na pewno. Ale nie tylko. Jest tam ładnie, to takie proste. To po pierwsze. Po drugie uwielbiam herbatę rainforest mate, którą tam podają. No i obsługa jest sprawna. Często chodzę tam tylko na herbatę. Właściwie podają tam też nieco tańsze jedzenie np. naleśniki albo tarty, ale nie są to danie zbyt smaczne, więc nie warto.

Ptasie Radio to po prostu bardzo reprezentatywne miejsce, gdybym była turystką, to chciałabym do niego trafić, ale na spotkanie ze znajomym się tam raczej nigdy nie umówię.

Nie polecam, ale też nie odradzam. Sama mam mieszane uczucia. Radzę więc odwiedzić i wyrobić sobie opinię własną.

Ptasie Radio
ul. Kościuszki 74, Poznań
czynne: 
WWW: http://www.ptasieradio.com/

 

Zobacz także

Ptasie radio – ul. Kościuszki 74 - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz