Dania, Polecane

Sałatka serowa – Gwarna 9 (zamknięte)

salatka-serowa-gwarna-9-poznan

Sałatka serowa, a właściwie wszystkie sałatki z Gwarnej to według mnie mistrzostwo! Najlepsza jest ta ze słodkim kurczakiem, ale każda jest wyjątkowa i warto jej spróbować. Cena jest bardzo przystępna, jak na coś czym można się naprawdę porządnie najeść, a co przy okazji jest zdrowe i eko.

Sałatka serowa, to po prostu sałatka serowa – żadnego kombinowania – tylko sałaty, sery i winogrona. Prostota się sprawdza, w wypadku pozostałych sałatek z Gwarnej również. Sałatka z kurczakiem nie jest zasypana ogórkami, pomidorami, cebulami i innymi nie daj boże z puszki warzywami – tylko kurczak, sałata i prażone ziarna. Dzięki temu dania są tak naprawdę dość konkretne jak na sałatki, ponieważ brak w nich zapychaczy, a dużo jest sera, mięsa, czy grillowanych warzyw.

W sałatce serowej znajdziemy parmezan, lazur i camembert, z winogronami smakują obłędnie. Do wyboru cztery dressingi – musztaradowo-miodowy, jogurtowo-ziołowy, czosnkowy i vinegret. Ja jestem wielką fanką musztardowo-miodowego, chociaż może lepiej komponuje się z kurczakiem. Do każdej sałatki podawane jest cieplutkie pieczywo polane oliwą. W upalne dni, w porze lunchu już właściwie nie zastanawiam się co zjeść, po prostu – idę do Gwarnej. Także naprawdę gorąco i szczerze polecam!

Sałatka serowa – 15zł

Zobacz także

Sałatka serowa – Gwarna 9 (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz