Opisy miejsc, Piątkowo, Pizzerie, Restauracje

Sky Pizza, os. Bolesława Śmiałego 104

sky pizza

Sky Pizza, czyli osiedlowa stołówka albo pizza na telefon. Właściwie miejsce rodem wyjęte z PRL-u – siedziba imponująca, bo blaszany pawilon charakterystyczny dla piątkowskich osiedli, wnętrze również osobliwe; może nie tyle dzięki wystrojowi, co atmosferze tam panującej. Ruch jest raczej nikły, kelnerki zaskoczone klientem, częściej można tam spotkać znajomych obsługi niż regularnych gości.

Właściwie nie jest to zaskoczeniem, restauracja raczej niczym nie kusi. Jedyną atrakcją jest tzw. danie dnia w cenie 12 zł. Reszta jest zaskakująco droga i raczej niezbyt smaczna. Najgorzej wypadają makarony, których radzę nie próbować, chyba że ktoś liczy na efekt przeczyszczający. Pizzy też raczej nie polecam – ciasto jest w nich zbyt grube, a tego w pizzy nie znoszę. To co mogę polecić z tego miejsca to pierogi i ewentualnie sałatki.
Obsługa neutralna, choć raczej niezbyt zainteresowana klientem – o ile przyniesienia do stoliki karty można się spodziewać, to po zebraniu zamówienie obsługa przestaje się czymkolwiek interesować.

Wystrój nijaki, nieprzemyślany, niezachęcający.

Do Sky Pizzy zaglądam tylko dlatego, że jest właściwie pod moim oknem, ale nigdy nie jest to wizyta, która by mnie cieszyła. Chodzę tam rzadko i zwykle wracam rozczarowana. Mało tego, często nawet nie udaje mi się tam zjeść, bo z niewiadomego powodu Sky Pizza jest po prostu zamknięta. Nie polecam tego miejsca, raczej przed nim ostrzegam. Niestety.

Sky Pizza
os. Bolesława Śmiałego 104
Czynne codziennie od 12 do 21
WWW:http://www.pizzasky.pl/piatkowo/

Zobacz także

Sky Pizza, os. Bolesława Śmiałego 104 - Opinie i komentarze

  • Reply Sylwia 7 listopada 2013 at 13:30

    Bardzo smaczne makarony, sympatyczna obsługa. Polecam

  • Reply Kizia 10 lipca 2013 at 13:02

    Pizza okropna. Grube ciasto, które trzeba rzuć, niesmaczne dodatki (paskudna szynka). Nie polecam.

  • Dodaj komentarz