Kawiarnie

Sofa cafe & lunch – ul. Żydowska 30

sofa-cafe-lunch-poznan

Sofa to całkiem miłe, malutkie miejsce na kawę. Niczym się szczególnym nie wyróżnia według mnie, wystrój przyjemny, bardzo jasno, niby bardzo typowy kawiarniany, a jednak coś w sobie ma. Miejsce dobre na wyjście w ciągu dnia, na lunch, ze znajomym, albo samemu. Ceny kawiarniane, a do tego całkiem spore menu – oprócz kaw, herbat, deserów i ciast można też tam zjeść coś lekkiego – są sałatki, zupy, placki z cukinii, naleśniki.

Jedyny zgrzyt w tym miejscu to obsługa.. Chyba jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło by ktoś tak namawiał mnie na coś do jedzenia jak tam. Czułam się jak wtedy gdy dzwoni do mnie ktoś z banku i coś próbuje wcisnąć. W kawiarni jeszcze trudniej to przełknąć, bo w końcu przychodzę sobie posiedzieć gdzieś miło, a nie po to żeby kelnerka mnie namawiała na piętnaście różnych rzeczy za każdym razem jak podchodzi do stolika. Coś mi się zdaje, że ta pani mogłaby zrobić karierę jako telemarketerka, ale jako kelnerka raczej nie. 🙂

Sofa cafe & lunch
ul. Żydowska 30
czynne codziennie od 11 do .. 
WWW: – 

Zobacz także

Sofa cafe & lunch – ul. Żydowska 30 - Opinie i komentarze

  • Reply iwonia 13 września 2015 at 17:26

    13.09.2015
    Właśnie dzisiaj byliśmy z mężem ….
    Porażka !!!!! Do obsługi Panie miały raptem kilka osób- niestety nie ogarniały tematu czy kuwety , jak kto woli !!!!! :-((Czekanie na potrawę – a wymyślnego to nic tam nie podają – 1 godzina !!!! Nieporozumienie !!! Powrotu tam nie będzie :((( Nie polecam , nie warto !!!

  • Dodaj komentarz