Dania, Polecane

Spaghetti Trito Aromatico – Valpolicella

spagheti-al-trito-aromatico-valpolicella-poznan

Czyli spaghetti ze szparagami, szynką parmeńską i mozzarellą w sosie szafranowo śmietanowym. Połączenie świetne, całe danie bardzo udane! Duża porcja, odpowiednia proporcja dodatków, sosu i makaronu no i doskonały smak!

Danie pięknie się prezentuje, same żywe kolory i niesamowity aromat. Niby proste danie, a jednak właśnie takie na które można wydać trochę więcej i na nie od czasu do czasu wracać. W sosie się po prostu zakochałam, do dziś zastanawiam się co mu nadało tak wyrazisty smak i nie potrafię sobie odpowiedzieć na to pytanie. Niczego za mało, niczego za dużo – idealnie przyprawiony, po prostu idealny! Danie zdecydowanie warte polecenia!

Jeśli chodzi o cenę, to faktycznie jest trochę wysoka jak na makaron, ale smak jest naprawdę niezapomniany. Nie dla każdego z resztą pewnie te 30 zł to dużo. Jednak dla mnie ze względu na cenę to danie staje się raczej trudno osiągalnym – raczej będę próbowała przyrządzić je w domu, tudzież znaleźć jakiś tańszy odpowiednik w okolicy – a myślę że znajdzie się na pewno, szczególnie że makaron w Valpolicelli był najdroższym makaronem jaki dane było mi jeść. Niemniej jednak polecam – pycha!

Spaghetti Trito Aromatico – 31 zł

Zobacz także

Spaghetti Trito Aromatico – Valpolicella - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz