Restauracje

Tarta z kurczakiem – Limonka cafe & lunch (zamknięte)

tarta-z-kurczakiem-limonka-poznan

Tym razem Limonka bardzo mnie rozczarowała. Tarta podana bardzo brzydko, niechlujnie, a do tego moja porcja była widocznie okrojona – przypuszczam, że dlatego, że posłużyłam się FoodieCard. Wcześniej korzystałam już nie raz z karty w Limonce i nigdy w związku z tym nie spotkały mnie żadne przykre niespodzianki – dlatego moje rozczarowanie było tym większe.

Danie które otrzymałam wyglądało jak żart, gdybym ja miała komuś podać coś takiego chyba spaliłabym się ze wstydu. Tarta ukrojona byle jak, wszystko pływało w oliwie, a do tego smętny kleks sosu balsamicznego. Żenada. Sałatka mikroskopijnych rozmiarów – dosłownie pół liścia sałat, pół plasterka pomidora, pół plasterka papryki i jeden plasterek ogórka; warzywa zalane oliwą, co mnie również niemile zaskoczyło, ponieważ wcześniej sałatka była podawana z sosem. Nie skarżyłabym się gdybym  już wcześniej nie próbowała wytrawnych tart w Limonce, ale miałam porównanie. Zresztą nawet tego samego dnia – inni klienci Limonki jedli dania podane z dużo większą dbałością i z większą porcją sałatki. Poczułam się po prostu źle kiedy dostałam mój talerz – jak klient drugiej kategorii, który powinien się cieszyć, że w ogóle został obsłużony. Nie rozumiem po co w ogóle włączać się do programu FoodieCard, skoro klienci posiadający kartę nie są mile widziani. To chyba oczywiste, że podawanie niedobrego jedzenia na pewno nie jest dobrą promocją.

Sama tarta zresztą również nie powalała – była zimna, z małą ilością dodatków (kurczaka był dosłownie jeden mały kawałeczek), niedoprawiona. Raczej nie wrócę szybko do Limonki, po wizycie czuję duży niesmak i póki co całą sympatia dla tego miejsca ze mnie wyparowała.

Tarta z kurczakiem – kurczak, kabaczek lub cukinia, czosnek, pomidor, papryka, ser mozzarella – 8 zł

W piątki, soboty i poniedziałki z kartą FoodieCard jedzenie tańsze o 50%.

Zobacz także

Tarta z kurczakiem – Limonka cafe & lunch (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz