Kawiarnie, Opisy miejsc, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

U Mnie Czy u Ciebie – ul. Gwarna 3

u-mnie-czy-u-ciebie

Kiedyś nie przepadałam za tym miejscem – ani obsługa, ani jedzenie nie było zadowalające. Ale w tym roku coś się zmieniło – nie wiem czy to zmiana właściciela, czy jakiejś polityki, ale miejsce jest dużo bardziej zachęcające.

Zmieniono wystrój, muzykę, menu, kelnerki również inne. Często w restauracji pojawiają się promocje – dla studentów, seniorów, stałych klientów, codziennie oferowane jest inne danie dnia, restauracja dołączyła również do oferty Foodie Card, więc dla tych, którzy Foodie Card posiadają w wybrane dni jest taniej o 50%. Jedzenie jest zdecydowanie, oj zdecydowanie lepsze niż kiedyś. Właściwie już przestałam tam jadać z powodu regularnych zatruć oraz nieustannie rosnących cen. A teraz, mimo że ceny nadal są dość wysokie, to jedzenie jest smaczne. Na co dzień tam nie chodzę, bo mnie na to nie stać, ale z Foodie Card skorzystam na pewno jeszcze nie raz. 🙂

Obsługa również się zmieniła, jest dużo luźniej, obsługa uśmiechnięta. Jest też więcej klientów, jak mi się zdaje. Po prostu atmosfera jest lepsza niż kiedyś, tudzież po prostu przyjemna.

Jeśli chodzi o wystrój, to też jestem na tak. Podoba mi się podział tam – każdy stolik jest oddzielony, więc można czuć się swobodnie. Przestrzeni jest tam dużo, można by spokojnie wstawić ze 20% więcej stolików, ale tego nie zrobiono i bardzo dobrze. Można poczuć się niemal jak w domu – jest wygodnie, słychać muzykę, a nie rozmowy osób ze stolika obok. Częściej co prawda chodzę tam na kawę niż na obiad, ale bardzo lubię. A jak już się skuszę na jedzenie, to też zawsze jestem zadowolona.

Można się skusić na wizytę tam, choć według mnie jest drogo. Ale z drugiej strony jest dużo ofert i promocji z których można skorzystać i już nie jest tak drogo. Mówiąc tylko o jedzeniu, to warto 🙂

Poprawki z dnia 25-11-2012:

Zero pozytywnych wrażeń z ostatniej wizyty – obsługa beznadziejna, najgorsza właściwie jakiej w życiu doświadczyłam. Kelnerki niemiłe, obsługiwana byłam przez 3 różne osoby, które w ogóle się ze sobą nie kontaktowały, a jedna gorsza od drugiej. Jedzenie beznadziejne, właściwie również mogłabym powiedzieć, że najgorsze jakie dostałam ostatnimi czasy. Więcej tam nie pójdę raczej. Jedyne z czego się cieszyłam, to to że się niczym nie otrułam..

 

U Mnie czy u Ciebie
ul. Gwarna 3, Poznań
WWW: http://www.umnieczyuciebie.pl

 

Zobacz także

U Mnie Czy u Ciebie – ul. Gwarna 3 - Opinie i komentarze

 • Reply Mateusz 14 października 2013 at 13:52

  Jako jedyna restauracja w Poznaniu serwują cepeliny. Idealna opcja na lunch 🙂
  ładnie wyglądają na stronce http://www.umnieczyuciebie.pl/

  • Reply Smak Poznania 14 października 2013 at 13:58

   Chyba nie jedyna, ja w Poznaniu jadłam je np. w Wielkim Żarciu, ale jestem niemal pewna, że widziałam je również w kartach innych restauracji. 🙂

 • Reply Marysia 9 czerwca 2013 at 18:47

  Uwielbiam U MNIE CZY U CIEBIE, chciałabym powiedzieć, że obsługa jest tak miła, że dawno takiej nie spotkałam. Jedzenie świeże i przepyszne. Zawsze wpadam po pracy na krem pomidorowy na sposób włoski z odrobiną śmietanki i paluszkami grissini. Dlatego dziwi mnie ostatni komentarz, może to jakaś pomyłka?

 • Dodaj komentarz