Miejsca, Opisy miejsc, Pizzerie, Polecane, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Viva Pomodori – ul. Fredry 3

O Viva Pomodori słyszałam już wiele, dużo dobrego i cały czas planowałam się tam wybrać, ale niestety Jeżyce były mi kompletnie nie po drodze. No ale stało się to co się zwykle nie staje – restauracja przyszła do mnie 🙂 Z Rynku Jeżyckiego na Fredry, czyli jakieś 100 metrów od mojej uczelnie – czego chcieć więcej?

Największym plusem jest.. jedzenie. Naprawdę dobra pizza, ciekawe dania, wszystko świeże i pięknie pachnące. To chyba najbardziej aromatyczne miejsce w jakim byłam. 🙂 Ceny według mnie rozsądne i zdecydowanie adekwatne do tego w Viva Pomodori jest serwowane. Najprostsze makarony kosztują już kilka złotych, więc każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Ciekawa karta i jeszcze ciekawsze dania dnia, także można również poeksperymentować. Od strony kulinarnej – miejsce jak najbardziej zadowalające i godne polecenia.

Jeśli chodzi o wystrój, to nie jest do końca to co lubię. Zamiast tradycyjnych stolików w lokalu znajdują się 3 duże stoły, poza tym wybrać można również miejsce przy oknie – przy wysokiej ladzie, na wysokich stołkach. Dlaczego mi to nie odpowiada? Po pierwsze brakuje przestrzeni, nie można liczyć ani na wygodę, ani na swobodę. Miejsce żeby zjeść i wyjść – na pewno nie na dłuższe spotkania, już nie mówiąc o posiedzeniu przy kawie z książką po posiłku. Trochę jak na stołówce – ładnej i przyjemnej, ale jednak na stołówce.

I ostatni punkt, czyli obsługa – szybka i sprawna, ale nieszczególnie miła, bez uśmiechu i w pośpiechu. Właściwie nawet wpasowuje się w charakter tego miejsca.

Ale jedzenie jest tak pyszne, że wracać będę na pewno! Wcale się nie czuję zniechęcona, jedzenie wszystko wynagrodziło.

Viva Pomodori

Ul. Fredry 3

WWW: https://www.facebook.com/VivaPomodori

Otwarte codziennie od 12 do 22

Zobacz także

Viva Pomodori – ul. Fredry 3 - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz