Kawiarnie, Miejsca, Opisy miejsc, Pizzerie, Polecane, Restauracje, Stary Rynek i Centrum

Zmiany w Zielonych Słoniach – ul.Ratajczaka 18 (zamknięte)

zielone-slonie-poznan

zielone-slonie-ogrodek-poznanZielone Słonie nadal są dla mnie miejscem nowym wśród poznańskich restauracji, a już zmiany w nich się pojawiają i to spore. I to na lepsze. Nadeszła wiosna również w Zielonych Słoniach – zmieniło się menu, wystrój, pojawił się ogródek.

Bardzo lubię Zielone Słonie – przed zmianą również bardzo mi się w nich podobało i lubiłam jadać tam, szczególnie, że mam Foodie Card, a Zielone Słonie blisko uczelni, zatem mogłam często sobie pozwolić na odwiedzanie ich. Wydaje mi się, że rozumiem chęć odmiany tego miejsca – szczerze mówiąc już sama zaczęłam się trochę męczyć przychodząc tam – wystrój był bardzo przytłaczający, było ciemno, a przez to mało przestronnie. Mimo, że wszystko było urządzone ze smakiem lokal na dłuższą metę mógł męczyć.

W tej chwili z Zielonych Słoni zniknęło niemal wszystko – ozdoby ze stołów, niektóre meble, wstążki z sufitu, wcześniej powydzielane kąciki zmieniły się w otwartą przestrzeń, bar jest dużo bardziej widoczny, a lokal sprawia wrażenie bardziej otwartego – łatwiej do niego wejść, po prostu zachęca. Zmieniła się ogólna kolorystyka – w tej chwili wszystko jest jasne, pięknie oświetlone. zielone-slonie-stolik-poznan Wydaje się być dużo bardziej przestronnie niż wcześniej – można siedzieć i nic nie męczy. Według mnie bardzo pozytywne wszystkie zmiany które się pojawiły, szczególnie te dotyczące wnętrza; co do jedzenia jestem nadal tak samo zadowolona jak wcześniej.

A pojawiło się całkiem sporo ciekawych pozycji w menu, naprawdę zachęcających i jestem pewna, że pysznych! Oprócz jedzenia w karcie pojawiło się jeszcze więcej ciekawych napojów, Zielone Słonie są mistrzami w przyrządzaniu wszelkich mrożonych herbat, lemoniad, czy drinków, a do tego ceny tych pyszności są bardzo zachęcające! Myślę, że będę odwiedzała Słonie jeszcze chętniej i jeszcze częściej, polecam!

Zielone Słonie
Ul. Ratajczaka 18
Czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 22, w weekendy od 11 do 23.
WWW: www.zieloneslonie.pl zielone-slonie-nowe-poznan

 Od poniedziałku do środy z kartą Foodie Card jedzenie tańsze o 50%

Wcześniejsza recenzja lokalu

Zobacz także

Zmiany w Zielonych Słoniach – ul.Ratajczaka 18 (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz