Restauracje

Żurek – Bokeh (zamknięte)

zurek poznan bokeh

Żurek kosztował więcej niż większość zup, ale rozumiem – zupa na bogato. Przeczytałam w menu, że podawany jest z jajkiem i kiełbasą, także spodziewałam się bardzo sycącej zupy pełnej dodatków. Gdyby żurek był taki jak sobie wyobraziłam na pewno byłby wart swojej ceny, ale niestety zupa w ogóle nie spełniła moich oczekiwań.

Smak całkiem znośny, choć trochę nijaki i słabo doprawiony. Gorzej z resztą – wygląd niespecjalny, dziwna konsystencja z grudkami, nie mówiąc o dziwnej białej klusce, której nie odważyłam się spróbować, chyba nie miała się znaleźć na moim talerzu. Zupa na bogato, ale dodatki co najwyżej średnie. Dużo kiełbasy – dwa rodzaje, dużo ziemniaków, ale jajka się nie dopatrzyłam. Ziemniaki z kolei kompletnie rozgotowane, a niektóre w dodatku miały dziwny, pomarańczowy kolor. Do zupy przydałoby się również jakieś pieczywo.

Także braków dużo, do dobrego, domowego żurku zupie daleko. Po restauracji zdecydowanie spodziewam się czegoś innego. Moja babcia robi sto razy lepszy żurek. 🙂

Żurek – 10 zł

Zobacz także

Żurek – Bokeh (zamknięte) - Opinie i komentarze

Dodaj komentarz